Sportovní hodinky, které vydrží každou zátěž

Prvním požadavkem, který by měly splňovat hodinky pro chvíle, kdy se budete věnovat sportu, bude pravděpodobně jejich odolnost. Nikdo nechce v okamžiku, kdy se musí plně soustředit na svůj sportovní výkon, mít na mysli ještě to, že musí hlídat své hodinky. A to především v případě, že se věnujete některému náročnějšímu sportu.

  • V podstatě máte tedy dvě možnosti, jak tento problém vyřešit.

    • Buď si kupovat levné hodinky na některé asijské tržnici anebo vsadit na skutečnou kvalitu.

V prvním případě by to asi byla periodicky se opakující a zcela zbytečná investice. Není tedy lepší variantou vsadit na kvalitu? U levných a nekvalitních hodinek se vám také může docela snadno stát, že vás zradí právě v okamžiku, kdy je budete nejvíce potřebovat.

Hodinky pro každý sport

Velice oblíbené pánské sportovní hodinky, které patří zároveň spolehlivé, jsou například Casio G-Shock, které disponují unikátním nárazuvzdorným systémem. Můžete se na ně tedy spolehnout i v extrémních podmínkách. Ale nejen samotné hodinky jsou velice odolné. Jsou totiž navíc doplněné řemínkem z vysoce odolného plastu. Nemusíte mít tedy obavu z přetržení a ztráty.

Jednou z možností jsou také hodinky s GPS. Především pro výkonnostní sporty jsou určené sportovní hodinky synchronizované s rádiovými vlnami a vybavené kompasem, výškoměrem, teploměrem a barometrem. Zajímavou funkcí je automatické podsvícení, které reaguje na intenzitu slunečního záření. K hodinkám, které doslova předběhly svou dobu, se řadí značka Suunto se svými modely z řady Suunto Spartan Ultra, na kterých si můžete nastavit až osmdesát sportů. Navíc patří k těm, které jsou prakticky nezničitelné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.