Banketní židle – jaké vybrat?

Mnozí z nás si dobře uvědomují, že banketové židle musí být těmi designovými kusy nábytku, které mají něco do sebe. V praxi to obvykle znamená jejich poněkud neobvyklou základnu nebo zajímavě vypadající čalouněné detaily. Mluvíme o sedáku, který plynule přechází v opěradlo, je potažený potahovou látkou a čalouněný v neobvyklé barvě. Velmi důležitou součástí je také podstavec, který se skládá z tyčí ohýbaných poměrně výrazným způsobem, a ke všemu je často pochromovaný nebo vyrobený z kartáčovaného hliníku. To vše proto, aby si vás hosté všimli už z dálky.

Křiklavé barvy banketových židlí

Nelze popřít, že banketové židle mají často křiklavé barvy a způsob jejich kombinace je také poutavý. Hodně také znamená, že čalouněné prvky v tomto konkrétním případě nevypadají standardně, tj. samotný sedák může na opěradlo navazovat pouze pomocí područek, čímž vzniká oválný a poměrně stylový zlom mezi nimi.

banketová židle

Tento druh detailů banketových židlí se líbí mnoha z nás, a proto je chceme nejen ve svých domovech nebo jídelnách, ale také v banketových sálech. Musíme si také uvědomit, že banketový nábytek je mnohem víc než jen styl, a v tomto případě se to odráží i v ceně.

Banketní židle a jejich neobvyklý tvar

Banketní židle jsou modely, které musí být nápadné, a proto u nich šedé látkové čalounění není běžnou volbou, a pokud ano, musí být kombinováno se zajímavými nohami nebo podstavcem z chromované oceli či dřeva s výrazným řezem.
Navrhování takových tvarů je samozřejmě spousta problémů, které pravděpodobně nebudou snadno řešitelné – ale výzva, pokud jde o návrh pro pohodlí a tvar čalouněných prvků. Je také důležité, aby se designéři těchto modelů nábytku inspirovali tím, co bylo dříve, a na základě toho vytvořili pěkně vypadající modifikaci.

Máte rádi banketové židle? Nejste si jisti, které vybrat a který model bude nejlépe vyhovovat vašemu interiéru? Důvěřujte profesionálům a svěřte se do rukou polského výrobce Mextra s jeho dlouholetými zkušenostmi. Pod naší značkou Alpo, určenou speciálně pro český trh, najdete vše, co potřebujete, včetně univerzálních a elegantních židlí určených do banketních salonů, díky nimž se vaši hosté budou během recepce cítit výjimečně. Zavolejte nám a společně vybereme optimální model, který plně splní vaše očekávání!

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.