Jídelní stoly ve stylu Loft – do jakého typu podniku se hodí?

Stoly v loftovém stylu dokážou okouzlit mnoho lidí a interiéry v loftovém stylu jsou originální a rozhodně upoutají pozornost a přimějí lidi, aby zůstali déle. 

Loftový styl – nebo co přesně? 

Loftový styl se vyznačuje především tím, že je možné kombinovat různé prvky, díky čemuž můžeme interiéru dodat jedinečný a velmi individuální charakter. V tomto dekoru můžeme najít prvky jiných interiérových stylů, jako je industriální, retro nebo vintage. Velmi žádané jsou zde také prvky DIY. Ti, kteří mají bohatou fantazii a manuální zručnost, zde tedy mají možnost prokázat své schopnosti. Základem podkroví je především kov a surové dřevo. Převládá spíše chladná paleta barev, zatímco osvětlení by mělo být v teplých tónech. 

Jak vypadají stoly v podkroví? 

Půdní stoly se vyznačují především svou jednoduchostí. Dřevěná deska je podepřena na podstavci z kovových profilů, jejichž tloušťka se samozřejmě může lišit. Jedná se o poměrně strohý design, ale díky tomu je nábytek velmi univerzální. Takové stoly jsou velmi estetické a zároveň velmi funkční. Poskytují stabilitu a jsou velmi pevné, takže vydrží mnoho let. Známé rčení říká, že "v jednoduchosti je síla", a proto se nábytek v loftovém stylu hodí do mnoha místností. 

nábytek

Podkrovní stoly v restauracích 

Stoly v podkrovním stylu jsou ideální pro restaurace umístěné například ve starých měšťanských domech. Interiéry, které na první pohled působí neatraktivně a zanedbaně (např. interiéry, v nichž jsou pouhým okem viditelné trubky a zařizovací předměty), jsou pro loftový styl ideální. Velmi žádaným prvkem jsou také cihlové zdi, ke kterým se stoly v loftovém stylu rozhodně hodí. Tento nábytek najde své místo v industriálních interiérech. Velmi zajímavým způsobem využití tohoto nábytku je také zařídit s ním venkovní terasu u restaurace. Správným osvětlením můžeme vytvořit skutečně jedinečnou, kouzelnou atmosféru a zpříjemnit zákazníkům stolování během letních večerů. Loftové stoly lze samozřejmě použít i v restauracích zařízených v moderním, klasickém nebo skandinávském stylu. 

Stoly v podkrovním stylu lze použít v mnoha místnostech. Nejdůležitější je, aby uspořádání tvořilo souvislý celek, lahodilo oku a samozřejmě přitahovalo zákazníky. Vhodně zvolený nábytek může zákazníky přimět k tomu, aby se k vám vraceli, proto je důležité před konečným rozhodnutím promyslet své potřeby. Na trhu je k dispozici mnoho stolů v podkrovním stylu, takže v závislosti na požadované velikosti nebo tvaru si každý najde něco, co bude vyhovovat jeho prostorám. 

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.